Jestem off-line
Zajrzyj w godzinach pracy, aby zasięgnąć porady

Kim jesteśmy

Nasze biuro istnieje na rynku od 1988r. Posiadamy więc doświadczenie, tak potrzebne w tym zawodzie.Nasz profesjonalizm zapewnia klientom rzetelne wykonanie powierzonych nam obowiązków, a im samym spokój i gwarancję, że dokumenty finansowe swoich firm znajdują się w odpowiednich rękach.

Zajmujemy się pełną obsługą księgową osób fizycznych i prawnych, obsługujemy z takim samym zaangażowaniem duże firmy, jak i małe, rodzinne działalności gospodarcze.

Księgowość, podatki, kadry i płace dla podmiotów o różnym profilu i zakresie działalności oraz dowolnej formie prawnej to nasz chleb powszedni. Doradzamy także w zakresie założenia, prowadzenia lub likwidacji czy przekształcenia firmy.

Dodatkowo ułatwiamy prowadzenie działalności naszym klientom reprezentując ich przed urzędami oraz w razie potrzeby zapewniając im pomoc doradców podatkowych, biura kredytowego, firmy windykacyjnej oraz kancelarii prawnej.

Bieżący dostęp do aktualnych aktów prawnych i orzecznictwa pozwala nam na szybkie informowanie naszych klientów o zmianach istotnych dla ich działalności. Oferujemy stałe konsultacje prawno-finansowe ułatwiające podejmowanie każdej decyzji związanej z prowadzoną działalnością.

Posiadamy wszystkie wymagane certyfikaty i ubezpieczenie. Z biurem współpracuje jeden z najwybitniejszych polskich biegłych księgowych. Dla firm narodowych, z polskim kapitałem gwarantujemy znaczące rabaty.

U nas każdy klient uzyska fachową pomoc i życzliwe podejście. Współpraca z nami to nie tylko gwarancja pewności i bezpieczeństwa, lecz również korzyści finansowe. Podpisanie z nami umowy to zawsze punkt po stronie zysków.

Zapraszamy serdecznie - Zarząd Spółki.

Kontakt online Napisz do nas... Wyślij
  • Rabaty dla firm z polskim kapitałem
  • Kreatywne rozwiązania podatkowe
  • Biegły Rewident w cenie standardowej umowy
  • Skuteczna windykacja nalezności
  • Tradycja i doświadczenie to podstawa naszego działania
  • Podpisz z nami umowę
  • Całą resztę zostaw nam
Robert - Biuro Rachunkowe z Tradycjami | CPA